♚ Diák Cirkusz - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♚ Szerepjáték a Junior Circus titokzatos, izgalmas, tarka világában...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Yolanda Cowerman - készülget
Phoebe Evans - Tűlevél I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 6:25 pm by Yolanda Cowerman

» The Hunger Games
Phoebe Evans - Tűlevél I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 12:15 pm by Lorelai Black

» Saját banner
Phoebe Evans - Tűlevél I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 12:11 pm by Lorelai Black

» Szent Johanna Gimi - A végzős év
Phoebe Evans - Tűlevél I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 11:56 am by Lorelai Black

» ÉS MEHET!!!!
Phoebe Evans - Tűlevél I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 11:53 am by Lorelai Black

» Angus Henderson - Kaktusz
Phoebe Evans - Tűlevél I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 9:46 am by Lorelai Black

» Cannon karakter igénylése
Phoebe Evans - Tűlevél I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 9:34 am by Lorelai Black

» Phoebe Evans - Tűlevél
Phoebe Evans - Tűlevél I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 9:32 am by Lorelai Black

» A napirendről
Phoebe Evans - Tűlevél I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 9:13 am by Lorelai Black


 

 Phoebe Evans - Tűlevél

Go down 
SzerzőÜzenet
Lorelai Black
Igazgató
Lorelai Black


Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 01.

Phoebe Evans - Tűlevél Empty
TémanyitásTárgy: Phoebe Evans - Tűlevél   Phoebe Evans - Tűlevél I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 9:32 am

TELJES NÉV: Phoebe Evans
BECENÉV: nincs
KOR: 17
KÜLLEM:
Phoebe magas, karcsú leányzó, aránytalanul hosszú lábakkal. Magasabb az átlagnál, emiatt mindig is kitűnt a tömegből. Büszkesége gyönyörű, hosszú, gesztenyebarna haja, ami mindig frissen omlik a vállaira. Arcvonásai szépek, de teljesen átlagosak. Phoebe szereti az alakját kihangsúlyozó rövidnadrágokat és szoknyákat hordani, ám sosem öltözik túl kihívóan. Mindig ügyel arra, hogy a viselt színek tökéletes összhangban legyenek egymással.
CSALÁDI HÁTTÉR: Phoebe egész családja a cirkusznak dolgozik. Apja, Jacob Evans segít betanítani a fiatal művészeket, anyja pedig a jelmezek tervezésénél és varrásánál segédkezik. Épp emiatt gyerekkorától kezdve otthonosan mozog a lakókocsik között. Nővére, a 10 éves Brigitte nemrég hagyta ott a cirkuszt, mert rendezvényszervező akart lenni szülei akarata ellenére. Nem szívesen beszél róla a család, és a szülők minden erejükkel azon vannak, hogy Phoebe-t megtartsák maguknak és a cirkusznak.

Felvételi interjú a JC igazgatójával: (körülbelül két évvel ezelőtt zajlott le, teljesen feleslegesen, mert a lány születése óta a JC tagja volt. De az igazgató mindig is adott a formaságokra.

1. Nos, örülök, hogy a Cirkuszunk tagja szeretnél lenni. Megkérdezhetném, hogy pontosan mihez is értesz?
Kötéltáncos vagyok!
2. Ez remek! Feltehetek egy intimebb kérdést? Szeretnék rá őszinte választ kapni. Milyen embernek tartod magad?
Szeretek emberek között lenni. Nincs jobb érzés, amikor egy-egy jól sikerült viccen nevetnek mindannyian, én én tudom, hogy miattam érzik ilyen jól magukat. Kicsit tisztaságmániás vagyok, és utálom az ápolatlan, slampos embereket. Alapvetően vidám a természetem, de akadnak pillanatok, amikor egyedül bekucorodok valamelyik párnára, és csak magam vagyok a gondolataimmal. Viszonylag segítőkésznek tartom magam, de nem ütöm bele mindenbe az orrom.
3. Miért szeretnél csatlakozni hozzánk?
Már régóta a Tűlevél-klub tagja vagyok, két éve pedig az elnöke.
4. Mit csinálsz szívesen a szabadidődben?
Fotózok és táncolok.
5. Van valami, amit különösen fontosnak tartasz elmondani magadról?
A tűlevélklub elnökeként csak azért sem a klubkocsiban alszom, hanem a szüleimnél.
6. Ugye tudod, hogy a Junior Circusnak saját magántanára van, aki együtt oktatja az ifjú művészeket? Mesélnél pár szót nekem korábbi tanulmányaidról?
Világéletemben itt tanultam, és mindig jó eredménnyel zártam az éveket. Na jó, majdnem mindig...
Köszönöm!

SPECIÁLIS KARAKTER: A Tűlevél-klub elnöke
AVATARKÉP: [Only admins are allowed to see this image]
(a link: [Only admins are allowed to see this link]

AZ IGÉNYLŐ NEVE:
E-MAIL CÍME:
Vissza az elejére Go down
 
Phoebe Evans - Tűlevél
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♚ Diák Cirkusz - RPG :: Karakterek :: Kész karakterek-
Ugrás: